Adopcje psów

Piesek
Piesek
REGUTEK
REGUTEK

ulubieniec wszystkich-psów, pracowników, wolontariuszy. Kochany, zrównoważony psiak, łagodny w stosunku do dzieci, akceptuje inne psy, zachowuje czystość w domu. Tylko i wyłącznie do domu w bloku, gdyż Regutek perfekcyjnie przechodzi każde ogrodzenie.

Pixel
Pixel

przeszedł w swoim życiu już dużo, stracił łapę, zraniony przez człowieka, teraz szuka osoby o wyjątkowym sercu która pokaże mu że życie też ma lepsze barwy. Pixel nie jest miłośnikiem spacerów, zadowoli się wylegiwaniem na własnym ogródku. Zachowuje czystość więc może zamieszkać na wygodnej kanapie:)

MILKA
MILKA

Idealny pies sportowy-szybka, zwinna, baaardzo inteligentna, szybko ucząca się. To jeszcze nieoszlifowany diament. Milka jest młodym, około rocznym psem, bardzo łagodna w stosunku do ludzi, dogaduje się z innymi psami, uwielbia bawić się. Musi nauczyć się jeszcze wielu rzeczy, w końcu to jeszcze szczeniak, ale odwdzięczy się oddaniem jak nikt inny.

ROKS
ROKS

Roks-wśród wszystkich amstaffów jakie mieliśmy ten zapadnie nam najdłużej w pamięci. Jednym słowem IDEALNY-ślicznie chodzi na smyczy, łagodny w stosunku do psów, ludzi starszych i małych dzieci. Można mu wyjmować zabawki z pyska, nie broni miski z jedzeniem, chętnie aportuje. Szkoda żeby już dłużej marnował się w schronisku. Szukamy domu idealnego:)

RASZKA
RASZKA

W swoim życiu już wiele przeszła, a na jego koniec wylądowała w schronisku. Raszka ma około 10 lat i jest typowo małym psem. Pewnie gdyby nie wiek ustawiałyby się po nią długie kolejki, a tymczasem ona skazana jest na dożywocie. Sunia musi nauczyć się zachowywać czystość lub zamieszkać w domu z ogrodem, akceptuje dzieci i jest łagodna. Świetnie dogaduje się z samcami, jednak suczki nie należą do jej wielkich miłości.

PRIMA-
PRIMA-

około 2-letni suczka wyglądająca jak mniejszy owczarek niemiecki. Szukamy jej domu w którym cały czas ktoś jest lub nauczy sunię spokojnego zostawania w domu. Wyjątkowo inteligentna i szybko ucząca się, a jeszcze szybciej wpada na pomysły jak przechytrzyć człowieka. Sunia potrafi sobie sama otwierać bramkę od boksu. W przeciwieństwie do rasowych owczarków Prima nigdy nie będzie miała problemów ze stawami biodrowymi, to prawdziwy okaz zdrowia. Nowy właściciel będzie musiał poświęcić czas na

KARAT
KARAT

Średniej wielkości pies, w wieku około 2 lat. Karat to zdecydowanie pies o silnym charakterze, sprawdzi się idealnie jako stróż domu. Uwielbia zabawy piłkami i oczywiście ma nieskończone pokłady energii.

ZORYS
ZORYS

Mały, około 5-6-letni psiak. Początek jego życia chyba nie był usłany różami, psiak ma dwie blizny na karku, niczym od wrośniętej niegdyś obroży. Z drugiej strony to psiak, który niesamowicie cieszy się na widok człowieka. Oczy błyszczą, ogon merda i to za każdym razem gdy widzi jakiegokolwiek człowieka. Tylko on sam wie jaka była jego przeszłość. Jedno jest pewne Zorys szuka nowego domu, najlepiej na wsi. Zorys świetnie czuje się na zewnątrz, w budynku nie lubi za długo siedzieć. Może

DSC_2166
DSC_2166

To raczej duży psiak o smukłej budowie ciała. Ma około 3-4 lat, idealny jako pies do dzieci. Spacer z nim to czysta przyjemność, nie ciągnie, pilnuje się opiekunów, uwielbia zabawy z dziećmi. Amos kiedyś miał szyję przeciętą kolczatką, po tamtym zdarzeniu nie ma śladu-teraz czas na szukanie dobrego domu. Amosek nigdy nie mieszkał w domu, za to świetnie czuje się na zewnątrz. Amos ma same zalety-nie skacze po ludziach, jest łagodny, coraz chętniej zaczyna bawić się piłkami.

KATO
KATO

średniej wielkości psiak, średniego wieku, ale za to o ogromnym sercu do człowieka. Kato świetnie sprawdzi się jako psiak starszej,ale aktywnej jeszcze osoby, najchętniej takiej która ma własny ogródek przy domu. Zachowuje czystość, kocha ludzi, będzie świetnym kompanem życia. Kato nie do końca akceptuje inne psy, więc najlepiej jeśli w domu będzie jedynakiem, za to bez problemu zaakceptuje dzieci.

max
max

Amstaff w wieku około 3-lat. Kochany przytulak, uwielbia psie zabawki, kontakt z człowiekiem i w brew opinii to nie jest żywiołowy pies-określilibyśmy go raczej jako lenia. Leżenie na kanapie o jego żywioł. Max niestety pilnuje jedzenia i wymaga właściciela, który będzie wiedział jak szkolić Maxa